Кількість
|
Вартість
|
||
|
-
Основні
-
Препаративна форма
Порошок
-
Країна виробник
Україна
-
-
Упаковка
-
Упаковка
Пакет
-
Вага
5 кг
-
Доломіт застосовується для вапнування кислих ґрунтів і збагачення необхідним для рослин магнієм, для поліпшення природних властивостей ґрунту.
Грунт стає більш пухким, посилюється життєдіяльність корисних для обробки культур мікроорганізмів, підвищується ефективність внесених добрив. Внесення доломітового борошна:
- нейтралізує шкідливу для більшості рослин кислотність грунтів;
- покращує фізико-хімічні властивості ґрунтів, їх структуру;
- підвищує ефективність використання внесених органічних і мінеральних добрив;
- покращує умови життєдіяльності корисних для рослин мікроорганізмів;
- насичує кальцієм, який сприяє зростанню рослини, покращує стан кореневої системи;
- насичує магнієм, який входить до складу хлорофілу і бере участь у фотосинтезі;
- пов'язаність язує радіонукліди, сприяє екологічній чистоті врожаю;
- ефективний засіб боротьби з комахами.
Кращим елементом живлення для газонів є доломітове борошно, яке стимулює траву до зростання і загустіння. Внесення в землю бажано проводити восени і навесні, в результаті чого газон оздоровлюється. Правильно проведене збалансоване весняне підживлення збільшує стійкість рослин до літньої посухи, до іншого впливу навколишнього середовища, бур'бур'янів. Трава стає густішою і розподіляється рівномірніше.
Кількість внесеного доломіту залежить від:
поглинальної здатності ґрунту (ємності катіонного обміну) - мулисті і глинисті ґрунти потребують внесення більш високих доз доломіту, ніж піщані ґрунти.
Важкі глинисті ґрунти потребують щорічного вапнування.
Вилику кількість опадів - дощі і танен снігу вимивають кальцій і магній з грунту;
Спосібі та рядка внесення вапна.
При вапнуванні завдання полягає в рівномірному розподілі і ретельному перемішуванні доломіту з грунтом з верхніми 15-20 см грунту. Якщо розкидати доломіт по поверхні, то результат теж буде, але позначиться не раніше, ніж через рік. Досить ефективно для зниження кислотності внесення доломіту з гноєм, але змішувати їх не можна. Спочатку розкидають доломіт, потім гній і після цього перекопують. Кількість гною не менше 4-5 кг / кв. метр, доломіту - розрахункова норма (зазвичай в межах 200-500 г / кв. м).
Доломіт не обпалює листя рослин і її можна розкидати на пасовищах і газонах. Вапно можна вносити в будь-який час року, просто зручніше це робити робити під зиму. Можна вносити вапно один раз за кілька років, але краще це робити потроху кожен рік.
5 кг / 20 кв. м